ukenru

Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 (044) 2536792 , +38 (044) 2536893 , +38 (044) 2539059

info@promix.com.ua

Training

Безперервне оновлення парку вимірювальної техніки, впровадження нових методів і пристроїв діагностики вимагає постійного підвищення рівня знань обслуговуючого персоналу.

ТОВ “КПФ “ПРОМІКС”, поставляючи нові типи електротехнічного обладнання, діагностичних систем та пересувних лабораторій, проводить для технічного персоналу замовника ввідні навчальні семінари, а також спеціалізовані технічні семінари як на території експлуатації обладнання, так і в офісі фірми або на підприємствах-виробниках обладнання .

Останнім часом ТОВ “КПФ “ПРОМІКС” все частіше стало використовувати нові методи проведення семінарів, а саме, проводити “вебінари”. Такий спосіб проведення технічних семінарів забезпечує “прямий” контакт між доповідачем і слухачем при знаходженні їх на значній відстані один від одного і навіть у різних країнах. Доповідачами “вебінарів”, як правило, є технічні фахівці підприємств-виробників, що дозволяє слухачам вести діалог, задавати питання і отримати максимум технічної інформації про обладнання, яке їх цікавить. При необхідності, для проведення “вебінарів” залучаються перекладачі.