ukenru

Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 (044) 2536792 , +38 (044) 2536893 , +38 (044) 2539059

info@promix.com.ua

Постачальники

ТОВ «КПФ «ПРОМІКС» співпрацює з низкою українських науково-дослідних інститутів та підприємств, які розробляють і виготовляють вимірювальну апаратуру, контрольно-випробувальне обладнання, пересувні лабораторії для енергетичної, електротехнічної, приладобудівної галузей промисловості, для потреб метрології. Серед них:

  • Інститут електродинаміки НАН України», м. Київ
  • ДП «НВЦ «Енергоімпульс», м. Київ
  • ДП «Укрметртестстандарт», м. Київ
  • МПП «Анігер», м. Київ
  • ТОВ «Олтест», м. Київ
  • Виробничо-комерційне об’єднання (ФОП Бутко М.В., ФОП Ткаченко С.Б., ТОВ «Еталон-Прилад», ТОВ «Молнія-Харків» і ряд інших підприємств), м. Харків

Серед наших зарубіжних партнерів – виробників контрольно-вимірювального обладнання та діагностичної апаратури:

Seba1233307693[1]

SEBA KMT Group

SEBA KMT Group - визнаний світовий лідер в області іноваційних рішень, комплексний постачальник обладнання і технологій для пошуку трас підземних комунікацій, а також для діагностики і локалізації місць пошкоджень в електричних, комунікаційних і водопровідних мережах.

megger

Megger Group

Компанія Megger протягом більше ста років є головним виробником і постачальником електровимірювального і тестового обладнання у сфері електроенергетики.


Amtest1233307721[1]

Amtest-TM

Amtest-TM – компанія з 1973 року працює як представник фірм-виробників із США та Західної Європи, здійснюючи продаж, монтаж, наладку, гарантійне і післягарантійне обслуговування високоточних калібраторів, еталонів, контрольно-вимірювальних приладів і систем в країнах Центральної та Східної Європи.

Measurements International

Measurements International

Measurements International – світовий лідер в розробці і виробництві систем калібрування, вимірювальної апаратури для повірки та метрологічної атестації електричних величин (струм, напруга, опір на постійному струмі, електрична потужність і енергія).


AH1233307839[1]

Andeen-Hagerling

Andeen-Hagerling – провідний світовий виробник вимірювальних ємнісних мостів і еталонів ємності високої точності.

Tinsley1233307869[1]

Tinsley Precision Instruments

Tinsley Precision Instruments (у минулому - National standards laboratories) - виробник платинових термометрів (SPRT) і еталонних резисторів, резистивних мостів (змінного струму), мілі- і мікроомметрів, декадних резисторів (у тому числі, дуже великих номіналів), спеціального діагностичного та вимірювального обладнання для перевірки трансформаторів і обмоток.


IET Labs

IET Labs

IET Labs – компанія, що має багаторічні традиції в області виробництва еталонних резистивних, ємнісних і індуктивних опорів. Крім своїх моделей IET продовжує виробляти еталони, створені General Radio (GenRad), пізніше вироблені Quad Tech.

QuadTech

QuadTech

QuadTech (до 1991 року - GenRad) - компанія з багаторічними традиціями, виробник всієї гами RLC метрів і цифрових мостів, HiPot тестерів, медичних аналізаторів безпеки, мегомметрів і мілліомметрів.


Radian Research

Radian Research

Radian Research – визнаний промисловий лідер в Північній Америці, що виробляє зразкові еталони і перевірочні установки для електроенергетичного обладнання (лічильників електроенергії, ватметрів і т.д.).

Weinschel Corporation

Weinschel Corporation

Weinschel Corporation – виробник широкого спектру аттенюаторов, навантажень, розгалужувачів, адаптерів і т.п. УКХ і НВЧ діапазону.


Tegam

Tegam

Tegam – виробник обладнання для калібрування і вимірювання електричних величин: еталони опору, вимірювачі імпедансу, подільники та декадні трансформатори; мікрохвильові стандарти і калібратори, термометри, пристрої контролю вологості і т.д.

Gems Sensor

Gems Sensor

Gems Sensor – компанія з 40-річним досвідом виробництва широковідомих у світі датчиків тиску, рівня, витрат і т.п.