ukenru

Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 (044) 2536792 , +38 (044) 2536893 , +38 (044) 2539059

info@promix.com.ua

2-й Всеукраїнський технічний семінар

1 квітня 2019

Коммент.:

0
 April 1, 2019
 0
seminar
Категория: Новини

9-11 квітня 2019 р. ТОВ «КПФ «ПРОМІКС», спільно з представництвом компанії Megger  та ПАТ «Київобленерго», буде організовано та проведено всеукраїнський технічний семінар по застосуванню випробувально-діагностичного обладнання та електротехнічних лабораторій для фахівців енергетичної галузі. В семінарі візьмуть участь представники багатьох електроенергетичних компаній України, а також технічні спеціалісти компаній Seba Dynatronic та Megger. Семінар буде складатися з декількох частин:

- теоретична частина по роботі з електротехнічною лабораторією та іншим високовольтним та низьковольтним обладнанням виробництва компанії Megger. Слухачі матимуть нагоду ознайомитись з технічними характеристиками продукції, поставити питання спеціалістам компанії Megger та Seba Dynatronic, в тому числі, дізнатися про досвід вирішення питань експлуатації електроенергетичного обладнання в європейських країнах. 

- презентація обладнання виробництва компанії Megger, зокрема: лабораторія Centrix 2.0; лабораторія Compact City на базі приладу SFX-32; багатофункціональна система TRAX; приймач акустичних хвиль Digiphone+; трасопошукова система vLoc Pro; система пошуку пошкодження оболонки MFM10; прилад точної локалізації ESG-NT; прилад для пошуку глухих однофазних пошкоджень FaultSniffer; мегаомметр MIT 2500; низьковольтне обладнання.

- практична частина по роботі з електротехнічною лабораторією для випробування та діагностики кабельних ліній та локалізації кабельних пошкоджень. Проведення трасопошуку, пошук пошкодження та діагностика КЛ, випробування оболонки кабелю та пошук місця пошкодження. Ознайомлення з багатофункціональною системою TRAX для випробування підстанційного обладнання. Проведення випробування силового трансформатора.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб прийняти участь у 2-му Всеукраїнському технічному семінарі. В разі виникнення питань, просимо звертатись до наших спеціалістів за телефонами, що вказані на вебсайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>