ukenru

Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 (044) 2536792 , +38 (044) 2536893 , +38 (044) 2539059

info@promix.com.ua

Teplo

Тепловізійне обстеження – це один з методів неруйнівного контролю. Даний контроль здійснюється за допомогою тепловізора. Прилад проводить зйомку в інфрачервоному діапазоні, що дозволяє виявити можливі дефекти теплової ізоляції і місця втрат тепла (холоду) на будь-якому етапі експлуатації.

ТОВ “КПФ “ПРОМІКС” проводить обстеження будівель тепловізором – це спостереження випромінювання тепла конструкцією в інфрачервоному діапазоні. Нами буде виміряна температура огороджувальних конструкцій у всіх її точках. У результаті проведення вимірювань будуть отримані фотографії (термограмми) в ІЧ випромінюванні, на яких зміна кольору в спектрі буде відповідати зміні температури від синього (холодного) до червоного (теплого). Отримані термограмми дозволять виявити джерела витоку тепла (холоду) і, проаналізувавши їх, встановити причини цих витоків.

Також ТОВ “КПФ “ПРОМІКС” проводить визначення дефектів обладнання енергетичного сектора. Наші фахівці можуть проводити контроль енергоустановок як при їх пуску, так і при проведенні планових і позачергових обстежень. Правила проведення обстежень електроустановок закріплені в нормативних актах. Більшість дефектів електрообладнання проявляє себе у вигляді підвищення температури всієї конструкції, або окремої частини його поверхні. Цей факт можна виявити віддалено за допомогою тепловізора, причому виводити обладнання з експлуатації в цьому випадку не потрібно.